Penzion Zákoutí - OFICIÁLNÍ WEB - ubytování Pec pod Sněžkou, ubytování Krkonoše

Vítejte v Penzionu Zákoutí

Penzion Zákoutí je útulný rodinný penzion v srdci Krkonoš. Najdete ho v centru lyžařského střediska Pece pod Sněžkou, a to pouhých 50 m od spodní stanice vleku Javor. Nabízí ubytování v prostorných pokojích s vlastním sociálním zařízením, televizí a wi-fi připojením. 

V penzionu se nachází také stylová restaurace s krbem, ze které je díky unikátní poloze nádherný výhled na malebné panorama obce Pec pod Sněžkou. Pro chvíle relaxace je v penzionu k dispozici sauna, fitness, relaxační vířivá vana a tenisový kurt. Rodiny s dětmi ocení obrovký dětský koutek s pingpongovým stolem a prostorem na hraní pro nejmenší hosty. Celoročně je k dispozici pro hosty zdarma parkoviště přímo u penzionu.

Rodinný penzion v srdci Krkonoš

Penzion je díky své poloze ideální pro rodiny s dětmi. Nachází se mimo silnici a přitom jen pár metrů od centra všeho dění a záčátku hlavních turistických tras. Součástí areálu je tenisový kurt pro veškeré sportovní aktivity, dětské hřiště, pískoviště, vše blízko slunné terasy, což ocení každý rodič. Vhodný pro firemní a skupinové akce

Penzion je svojí polohou a vybavením uzpůsoben pro pořádání rodinných oslav, sportovních soustředění či teambuildingových akcí.

Pro Vaše firemní či skupinové akce je k dispozici celková kapacita penzionu, která čítá 42 lůžek, stylová restaurace s rozlehlou terasou, venkovní i vnitřní sportoviště s následnou možností relaxace v sauně či vířivé vaně.

Tipy na výlety


„Naprosto dokonalý pobyt. Krásný pension, neuvěřitelně milý a ochotný personál, výborná restaurace. Mohu všem vřele doporučit. Zdravím majitele hotelu a klobouk dolů k tomu co se jim tam podařilo vybudovat!“

Marcela

"Bohaté snídaně, pohodlné postele, čisto a moc milý personál! Co víc chtít? Všechna jídla, která jsme ochutnali v restauraci, byla vynikající. Doporučujeme a jistě se vrátíme."

Filip


Zarezervujte si svůj pobyt v Zákoutí ještě dnes.Garantujeme nejvýhodnější ceny přes náš portál.Chcete vědět více?
Napište nám!

Penzion Zákoutí
Pec pod Sněžkou 180
542 21 Pec pod Sněžkou

Telefon: +420 770 129 921
Email: zakouti@zakouti.cz


Please fill out all mandatory fields.

We are really sorry, but the form was not send. Please, contact us via email. Thank you for your understanding.

The form was sent succesfully, thank you!